Karmstolar Gärsnäs

Karmstolar Gärsnäs
Karmstolar Gärsnäs
Karmstolar Gärsnäs
Karmstolar Gärsnäs
Karmstolar Gärsnäs
Karmstolar Gärsnäs
Karmstolar Gärsnäs
Karmstolar Gärsnäs
Karmstolar Gärsnäs
Karmstolar Gärsnäs

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, Åke Axelsson, Gärsnäs, 1980-tal, stomme i bok, stoppade sitsar med olika klädsel
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage, fläckar

223857

2014-01-03