Lasse Åberg färglitografi
2014-01-02
223829
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ÅBERG, Lasse (född 1940): "Mus och ost", signerad och numrerad Lasse Åberg 1334/1500, färglitografi, 21.5x30 cm