Tallrikar i porslin
2014-01-04
223825
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅL, TALLRIKAR, SKÅLFAT, porslin, Japan resp. Kina, 1800-tal, diameter 21-23 cm
Skador, lagningar