Stolar Kerstin

Stolar Kerstin
Stolar Kerstin
Stolar Kerstin
Stolar Kerstin
Stolar Kerstin
Stolar Kerstin
Stolar Kerstin
Stolar Kerstin

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 3 st, "Kerstin", Bruno Mathsson, Dux, stomme i bok, sittplymå klädd i nutärfgat läder, ryggstöd med rotting
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Rotting med skador, slitage

223822

2014-01-02