Pallar

Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PALLAR, 1 par, Axel Larsson för Svenska möbelfabrikerna, 1930-tal, stomme i bonad björk, sits i sadeljord, höjd 45 cm

Slitage, skador

223812

2014-01-02