Fåtölj Eva

Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, "Eva", Bruno Mathsson, firma Karl Mathsson Värnamo 1959, stomme i bok, sits i svart läder, brännmärkt
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Omfattande skador i klädseln

223806

2014-01-02