Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i ek, underrede i gjutjärn, höjd ca 73, 140x70 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Repor, slitage, ytskador
223803
2014-01-12