Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
BORDSUPPSATS, empirestil, omkring 1900, alabaster och förgylld brons, bestående av urnor och bordspendyl, pendylens höjd 27 cm, nyckel finns
Nagg
223720
2013-12-31