Byrå omkring 1900
2013-12-31
223692
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, sekelskifte 1900, mahognyfanér, förgyllda beslag, höjd 108, 92x45 cm
Smärre fanérskador, slitage