Maria Boczewska oljemålning
2013-12-31
223671
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Kvinna med höstbukett, signerad, olja på duk, 35x27 cm