Lennart Rodhe litografi
2014-01-03
223654
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Mönster, signerad och daterad Lennart Rodhe 1972, 55/360, färglitografi, 68x50 cm