Bo von Zweigbergk oljemålning
2014-01-03
223634
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZWEIGBERGK, Bo von (1897-1940): Sydländskt landskap, signerad och daterad Zweigbergh 1934, olja på pannå, 29x34 cm