Mikael Kihlman färgetsning
2013-12-30
223556
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KIHLMAN, Mikael (samtida): Stadsbild, signerad Mikael Kihlman, färgetsning, 88/100, 9x7 cm