Träsnitt Japan
2013-12-30
223554
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRÄSNITT, 1800-tal, Japan, triptyk, figurscen vid vattendrag, totalmått 33x73 cm
Smärre skador och fläckar