Peter Dahl färgltografi
2013-12-30
223548
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Restaurangen, signerad Peter Dahl, färglitografi, 281/375, 30x40 cm