Jan Naliwajko färglitografi
2013-12-30
223543
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Ängel, signerad och daterad 1993, färglitografi, 59x42 cm