Jan Naliwajko akvarell
2013-12-30
223541
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Nakenakt, signerad J Naliwajko, akvarell, 75x57 cm