Tallrikar Kangxi (1662-1722)
2013-12-30
223514
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 16/1700-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av fenixfåglar, diameter 21,5 cm
Nagg