Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-12-29
223480
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Tvätterska, olja på duk, ca 41x32,5 cm
Duklagning, dukskador