Bengt Fransson oljemålning
2014-01-04
223466
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Stockholmsbild", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x35 cm