Jan Dahlgren etsning
2013-12-29
223457
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHLGREN, Jan (samtida): "Elephant Walk 3", signerad Jan Dahlgren, 54/137, färgetsning, 79x50 cm