Yrjö Edelmann litografi
2014-01-02
223435
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 44x60 cm, oramad