Henry Unger akvarell
2013-12-29
223428
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UNGER, Henry (född 1944): "Hinderlöparen, monogramsignerad och daterad 1993, akvarell, 55x73 cm