Oidentifierad konstnär 1800-tal
2013-12-29
223413
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, landskapsmotiv, olja duk, 55x67 cm
Duklagningar