Bordslampa
2013-12-29
223391
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, glas, förgylld och bemålad reliefdekor, höjd med skärm 68 cm