Kuststad oljemålning
2013-12-28
223375
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kuststad, olja på pannå, 50x59 cm