Skål i silver
2013-12-27
223213
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL på fot, silver, K. Anderson, Stockholm 1914, dekor av frukter, delvis förgylld, vikt ca 360 g
Förgyllning med slitage, bär inskriptioner