Golvlampor
2013-12-27
223185
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 2 st, varav en design Hans Agne Jakobsson, Markaryd, mässing, 1970-tal, höjd 162 resp 145 cm
Fläckar och ytslitage