Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
SKRIVSKÅP, 1700-tal, senbarock, alm, tvådelat, höjd 201, 52x115 cm, nycklar finns
Skador, renoverat och kompletterat, en nyckel sitter fast i låset, ett lås saknar nyckel
223168
2013-12-27