Brosch kamé skuret snäckskal
2013-12-26
223090
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BROSCH, kamé av skuret snäckskal med motiv föreställande orientaliskt sceneri, förgylld ram med rocailledekor, 1800-talets senare del, längd 7x6 cm
Smärre ytliga sprickor