Nils "Björnjägaren" Rundgren blandteknik
2013-12-26
223050
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RUNDGREN, Nils "Björnjägaren" (1900-tal): Naivistiska kompositioner, signerade och daterade Nils Rundgrenn 1969, blandteknik, 46x63 resp 24x32 cm