Fat Kina
2013-12-26
223038
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SERVERINGSFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i undergalsyblått, längd 38x28 cm
Spricka, nagg