Akvarell Kina
2013-12-26
223015
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Kina, akvarell, ca 54x29 cm
Blekt, fläckar