Väggrelief
2013-12-26
222988
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGRELIEF, figurkomposition, Lisa Larson, Gustavsberg, delvis förgylld, ca 35x36 cm
Smärre kantnagg