Flintlåsgevär
2014-01-28
222957
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FLINTLÅSGEVÄR, SLAGLÅSGEVÄR, svenska
korrosion, skador och lagningar, delar saknas