Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Hamnbild med segelfartyg, signerad G Rydsten 89, olja på duk, 89x115 cm
Zustandsbeschreibung
Dukskador
222934
2013-12-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner