Hilding Linnqvist akvarell
2013-12-25
222892
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Folkliv, Egypten, stämpelsignerad HL, akvarell, 21,5x32,5 cm
Proveniens: Färg och Form