Harald Sallberg etsning
2013-12-25
222883
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALLBERG, Harald (1895-1963) (3): Porträtt av modern resp julmotiv, signerade Harald Sallberg, etsningar, 24x21 resp ca 8x11 cm
Gulnade, varav en oramad