Tvättfat Kina
2013-12-25
222857
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TVÄTTFAT, porslin, Kina, 1800-tal, ´Kantondekor´, diameter 37.5 cm
Brättet med lagning