Peter Dahl litografi
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl , färglitografi, 37x28 cm
Kuntoraportti
222841
Päivämäärä:
2013-12-25