Maria Boczewska färglitografier
2013-12-25
222810
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOCZEWSKA, Maria (född 1940): 4 st, Årstiderna, signerade M Boczevska, 7/360, färglitografier, ca 20x16 cm