Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
DAMSKRIVBORD, empire, fanérat i mahogny, dekor av inläggningar, knoppar och nyckelbussning i ben, höjd 94, 84x45 cm
Fanérskador, lagningar
222782
2014-01-10