August Achilles oljemålning
2013-12-27
222760
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ACHILLES, August (Tyskland 1798-1861): Landskap med jägare, signerad Au Achilles, olja på duk fäst på pannå, 69x95 cm
Krackelerad