Penseltvätt Kina
2013-12-30
222753
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PENSELTVÄTT, porslin, Kina,1800-tal, turkos glasyr, diameter 12.5 cm
Slitage