Örjan Sätre oljemålning
2013-12-24
222744
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄTRE, Örjan (född 1952): Komposition,signerad och daterad Örjan Sätre 1999, olja på pannå, 81,5x61 cm