Bengt Orup oljemålning
2013-12-24
222734
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORUP, Bengt (1919-1996): "Varmdag 1972", signerad Orup, olja på duk, 86x65 cm
Smärre tryckskada