Lennart Jirlow färglitografi
2013-12-24
222681
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Bokhandeln, signerad och numrerad L. Jirlow , 187/310, färglitografi, 50x61 cm
Smärre fläckar