Klubbat för:
5 800 SEK
6 000 SEK
SKÅL, glas, Bertil Vallien, Kosta Boda, blått och lila underfång, blästrad dekor av figurer, signerad Kosta Boda unik 305870457 B Vallien, höjd 23,5, diameter 29 cm
Smärre ytnagg
222663
2013-12-24