Carl Larsson efter
2013-12-22
222656
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARSSON, Carl, efter: "Namnsdag på härbret", numrerad 579/790, färglitografi, bildyta 35x52 cm, oramad
Utgiven av Swedart, efter undelag från Nationalmuseums bildarkiv