Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NATTKISTA, fanérad med rot, inläggningar av ben, barock, höjd 28, 69x46 cm
PROVENIENS: Häringe Slott
Fanérskador, torrsprickor, skadad nyckelbricka, lås saknas
222638
2013-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här